Upravit stránku
Jste z daleka nebo imobilní? Máte problém s přímým osobním kontaktem? Konzultaci Vám mohu poskytnout i prostřednictvím programu Skype, případně po TELEFONU v akutních situacích

Jak konzultace na dálku přes Skype probíhá?

Skype konzultace probíhá se zapnutou obrazovkou počítače, je nutné, abychom se viděli a slyšeli. Ťukat na EFT body budeme společně, tudíž přesně uvidíte, kam si ťukat a jak. Samotné ťukání se spolu naučíme během chvilky. Samozřejmě se dohodneme na tématu a pak budeme pracovat prakticky stejně, jako při osobní konzultaci. Budeme si povídat, společně tvořit tzv. EFT fráze, já budu ťukat na sebe, Vy to uvidíte a budete ťukat stejně jako já.

Lze na dálku řešit jakékoli téma?

Konzultace na dálku je vhodná při práci s běžnými tématy, jako jsou např. fobie a různé strachy, zlozvyky, alergie, zvyšování výkonnosti, prokrastinace apod. Pro překonávání problémů, spojených se složitějšími tématy, jako jsou např. úzkosti, deprese, traumata a PTSD, závislosti atd., je vhodnější osobní konzultace.

Jak dlouho konzultace na dálku trvá přes Skype trvá?

Skype konzultace trvá 60 minut nebo 90 minut.

Jak dlouho trvá konzultace po TELEFONU a na jaké číslo a kdy lze volat?

Do 30 minut celkového času. Lze volat na č. 605 519 943, ideálně v pracovní dny mezi 10. a 18.h. Neberu-li telefon, pracuji, později volám zpět.

Jaké jsou ceny konzultací a jak probíhá platba?

Cena Skype konzultace je 750 Kč nebo 950 Kč, cena konzultace přes telefon činí 450 Kč (tel. 605 519 943). Platba probíhá předem na účet 222 034 193/0600 MONETA Money Bank.

Skype jméno:  david.bulva 

Nahoru