Upravit stránku

Věnuji se psychologickému poradenství (v souladu s ust. § 11, z.č. 455/1991 Sb.), poradenství v rámci osobního rozvoje, zdravého životního stylu a udržování fyz. kondice. Pořádám kurzy pro veřejnost, školy a organizace.

Svou praxi jsem před lety začínal Hlubinnou abreaktivní psychoterapií© (dále jen HAP) podle Ing. Andreje Dragomireckého, patřící mezi klasické regresní techniky. Jedná se o velmi dobrou metodu, avšak poměrně zdlouhavou a náročnou pro klienta. Hledal jsem k ní proto nějakou alternativu. A podařilo se mi. Narazil jsem na metodu EFT. Zprvu mi přišla trochu podezřelá - oproti hlubinné regresi se jevila až násobně rychlejší a klient si nemusel opakovaně prožívat traumatické situace, tak, jak je u regrese běžné, a výsledky byly přesto skvělé. Rád si však věci osobně ověřuji a proto jsem absolvoval terapeutický výcvik a metodu EFT si osvojil. Následovaly roky praxe, zdokonalování a získávání nových zkušeností. Přišla i novější technika – Faster EFT a vše do sebe dokonale zapadlo.

Regresní terapii jsem na nějaký čas zcela opustil. EFT vše zvládalo samo a rychleji. Regrese jsem však miloval a stále více jsem si uvědomoval, že propojením obou technik by mohlo vzniknout něco skvělého. Oprášil jsem proto svou několik let starou myšlenku a vytvořil zcela novou autorskou techniku. Pojmenoval jsem ji Energetická regrese©. Zahrnuje v sobě totiž vybrané postupy a prvky z klasické regresní terapie, hypnózy a energetické psychologie. Energetická psychologie a hypnóza jí dala rychlost, regrese pak možnost odpovědí na otázku „Proč se mi to děje“ a tudíž pochopení problému i z více duchovního hlediska.

A musím samozřejmě zmínit i oblíbené kurzy metody EFT pro laické použití, které jsou koncipovány tak, aby použití metody EFT bylo jednoduché, ale skutečně účinné, rychlé a hlavně použitelné v běžném životě opravdu pro všechny. Poskytuji též školení a kurzy metody EFT pro firmy, školy a organizace.

Zde si poslechněte audio podcast o metodě EFT.

  • Profesní kvalifikace
   • Lektor dalšího vzdělávání - Mendelova univerzita Brno, akreditace dle vyhl. MŠMT č. 176/2009 Sb. + profesní kvalifikace 75-001-T dle § 18 zákona č. 179/2006 Sb., úroveň EQF 7
   • Kouč, terapeut energetické psychologie a EFT - Institut energetické psychologie ®, akreditace dle vyhl. MŠMT 176/2009 Sb.
   • Praktik kvantové léčby - Institut energetické psychologie ®
   • Quantum Touch Level 1 dle R. Gordona a R. Rasmussena - Institut energetické psychologie ® 
   • Spiritual Leadership dle D. Chopry, The secrets of Hypnosis dle P. Mac Kenny a R. Bandlera - Institut energetické psychologie ®
   • Hypnóza s Phdr. Jiřím Zíkou - BERTIKOR IT s.r.o.
   • Hlubinná abreaktivní psychoterapie dle Ing. A. Dragomireckého I. a II. st. - Ing. Andrej Dragomirecký, prof. psychologie h.c. Baltické pedagogické akademie, člen Mezinárodní akademie psychologických věd

  UPOZORNĚNÍ: používané metody patří mezi alternativní techniky a nenahrazují konvenční lékařskou, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči!

  Nahoru

  Tento web využívá cookies

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti