Upravit stránku

Ceny platné od 1.1. 2022

konzultace osobní a on-line950 Kč/60 min., 1.300 Kč/90 min. + k první konzultaci 20 min. konzultace po telefonu ZDARMA
konzultace po telefonu 400 Kč (20 minut času), ZDARMA pro absolventy první konzultace
konzultace lektorská (telefonicky pro absolventy kurzů)250 Kč/jednotlivé zavolání (do 15 minut času), ZDARMA do 10 dnů ode dne absolvování kurzu
speciální ceníky

SOCIÁLNÍ ODVAHA • Pomoc při DARTITIS (včetně řešení yips) • PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVA • PÁROVÁ TERAPIE

QR Platba 950 Kč

Obchodní podmínky:

  • Na konzultaci je nutno předem se objednat
  • Platba za jednotlivou konzultaci ve výši 950 Kč probíhá předem na účet č. 222 034 193/0600 (IBAN pro platbu ze zahraničí: CZ10 0600 0000 0002 2203 4193) nebo pomocí zde uvedeného QR kódu, případně hotově (nutno dohodnout předem), a to nejpozději do 3 dnů od dohody o předběžném termínu konzultace. Dohoda o předběžném termínu konzultace spočívá v kontaktu mezi objednatelem (klientem) a proveditelem (konzultantem), kdy se obě strany dohodnou na konkrétním datu a hodině konzultace. 
  • O zaslání platby informuje objednatel (klient) proveditele (konzultanta) formou SMS, odpovědí na SMS bude potvrzení předem dohodnutého termínu ze strany proveditele (konzultanta). Tímto je objednání konzultace dokončeno. 
  • Případný doplatek za využití delší než hodinové konzultace probíhá hotově na místě nebo na účet na místě (pomocí internetového bankovnictví).

UPOZORNĚNÍ! 

  • Z neúčasti na konzultaci je nutné se předem omluvit (telefonicky či elektronicky). Samotné neuhrazení dopředné platby dle odstavce výše, není považováno za řádnou omluvu z neúčasti na konzultaci, tudíž se uplatní sankční ustanovení viz níže. 
  • Nárok na předběžně dohodnutý termín konzultace vzniká po provedení platby.

Uzavřením dohody o předběžném termínu konzultace mezi proveditelem (konzultantem) a objednatelem (klientem) je v souladu s příslušným ust. Nového občanského zákoníku uzavřena kupní smlouva v oblasti služeb, jejíž součástí jsou tyto obchodní podmínky, které se objednatel (klient) zavazuje plnit. 

V případě, že konzultace bude ze strany objednatele (klienta) zrušena z jakéhokoliv důvodu později, než 24 hodin přede dnem jejího termínu, nebo se na konzultaci objednatel (klient) z jakéhokoliv důvodu nedostaví, předem provedená úhrada za  konzultaci propadá nebo je objednatel (klient) povinen provést neprodleně za nevyužitou objednanou konzultaci dodatečnou platbu ve výši 950 Kč na účet č. 222 034 193/0600. V případě včasného oznámení neúčasti na konzultaci (dříve, než 24 hodin přede dnem jejího termínu), bude dopředná platba převedena na konzultaci následující. V případě, že bude sezení zrušeno ze strany proveditele (konzultanta), bude částka převedena na následující konzultaci nebo v plné výši vrácena objednateli (klientovi). Výše uvedené platí v případě, že bude objednateli (klientovi) nabídnut a potvrzen termín konzultace v době kratší, než 15. den ode dne potvrzení objednávky. Jinak platí, v souladu s příslušným ustanovením Nového občanského zákoníku, možnost od smlouvy odstoupit (řádně zrušit objednávku) ve lhůtě 14 dní od potvrzení objednávky bez sankcí. Je-li klientovi (objednateli) nabídnut a potvrzen termín později, než 14 dní od data objednávky, platí příslušné ustanovení Nového občanského zákoníku, ze kterého výše uvedená fakta sama vyplývají, včetně výše uvedeného sankčního ustanovení. 

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti