Upravit stránku
 • Osobní EFT konzultace

  Osobní EFT konzultace

  Při řešení Vašeho problému budeme používat Techniky emoční svobody (angl. Emotional Freedom Techniques), neboli metodu EFT, v kombinaci s její rychlejší variantou Faster EFT.

  EFT má dvě hlavní části:

  1. Mechanická část EFT spočívá v jemném poklepávání akupresurních bodů prsty, tzv. EFT bodů (viz obrázek), pod kterými vedou hlavní energetické dráhy, tzv. meridiány
  2. Slovní část pak spočívá v hledání aspektů a možných příčin daného problému, a ve tvorbě a použití tzv. EFT frází (jejich použití viz video níže).
  Záznam ze skutečné EFT konzultace na téma Aviofobie 

  Naše společná konzultace bude trvat 6090 minut. Máte-li zájem o delší konzultaci (vhodné pro klienty z daleka či zahraničí), sdělte mi to prosím již při objednání!

  UPOZORNĚNÍ: používané metody patří mezi alternativní techniky a nenahrazují konvenční lékařskou, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči!

 • On-line EFT konzultace

  On-line EFT konzultace

  Konzultaci Vám mohu poskytnout i ON-LINE bez osobního kontaktu, přes Skype, Messenger, WatsApp, Google Duo, případně po TELEFONU v akutních situacích

  Jak probíhá on-line konzultace přes Skype, Messenger... apod?

  On-line konzultace probíhá se zapnutou obrazovkou počítače (případně přes obrazovku mobilu či tabletu), je nutné, abychom se viděli a slyšeli. Ťukat na EFT body budeme společně, tudíž přesně uvidíte, kam si ťukat a jak. Samotné ťukání se spolu naučíme během chvilky. Samozřejmě se dohodneme na tématu a pak budeme pracovat prakticky stejně, jako při osobní konzultaci. Budeme si povídat na Vaše téma, společně tvořit tzv. EFT fráze, já budu ťukat na sebe, Vy to uvidíte a budete ťukat stejně jako já.

  Lze on-line řešit jakékoli téma?

  On-line je vhodná při práci s běžnými tématy, jako jsou např. fobie a různé strachy, zlozvyky, alergie, zvyšování výkonnosti, prokrastinace apod. Pro překonávání problémů, spojených se složitějšími tématy, jako jsou např. úzkosti, deprese, traumata a PTSD, závislosti atd., je vhodnější osobní konzultace, popř. kombinovaná s on-line konzultací.

  Jak dlouho on-line konzultace trvá

  On-line konzultace přes Skype, Messenger... apod.  trvá 60 minut nebo 90 minut.

  Jak dlouho trvá konzultace po TELEFONU a na jakém čísle bude probíhat?

  Konzultace po TELEFONU trvá do 20 minut celkového času. Na tel. 605 519 943 napište SMS a já Vám zavolám zpět, jakmile budu mít čas. I přes telefon lze ťukat, proto se prosím koukněte, než si zavoláme, na tento obrázek a připomeňte si, kde jsou EFT body.

  Jaké jsou ceny konzultací a jak probíhá platba?

  Cena on-line konzultace a konzultace po telefonu je uvedena zde v CENÍKU. Platba probíhá ideálně předem na účet 222 034 193/0600 MONETA Money Bank. A pozor, pro klienty, kteří absolvovali první konzultaci, je dalších samostatných 20 minut telefonní nebo on-line konzultace ZDARMA! :-) V tomto případě je možné si 20 minut času rozdělit např. do dvou deseti minutových telefonátů. 

  UPOZORNĚNÍ: používané metody patří mezi alternativní techniky a nenahrazují konvenční lékařskou, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti