Upravit stránku
 • Osobní EFT konzultace

  Osobní EFT konzultace

  Při řešení Vašeho problému budeme používat Techniky emoční svobody (angl. Emotional Freedom Techniques), neboli metodu EFT, v kombinaci s její rychlejší variantou Faster EFT.

  EFT má dvě hlavní části:

  1. Mechanická část EFT spočívá v jemném poklepávání akupresurních bodů prsty, tzv. EFT bodů (viz obrázek), pod kterými vedou hlavní energetické dráhy, tzv. meridiány
  2. Slovní část pak spočívá v hledání aspektů a možných příčin daného problému, a ve tvorbě a použití tzv. EFT frází (jejich použití viz video níže).
  Záznam ze skutečné EFT konzultace na téma Aviofobie 

  Naše společná konzultace bude trvat 6090 minut. Máte-li zájem o delší konzultaci (vhodné pro klienty z daleka či zahraničí), sdělte mi to prosím již při objednání!

  UPOZORNĚNÍ: používané metody patří mezi alternativní techniky a nenahrazují konvenční lékařskou, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči!

 • On-line EFT konzultace

  On-line EFT konzultace

  Konzultaci Vám mohu poskytnout i ON-LINE bez osobního kontaktu, přes Skype, Messenger, WatsApp, Google Duo, případně po TELEFONU v akutních situacích

  Jak probíhá ON- LINE konzultace přes Skype, Messenger... apod?

  On-line konzultace probíhá se zapnutou obrazovkou počítače (případně přes obrazovku mobilu či tabletu), je nutné, abychom se viděli a slyšeli. Ťukat na EFT body budeme společně, tudíž přesně uvidíte, kam si ťukat a jak. Samotné ťukání se spolu naučíme během chvilky. Samozřejmě se dohodneme na tématu a pak budeme pracovat prakticky stejně, jako při osobní konzultaci. Budeme si povídat na Vaše téma, společně tvořit tzv. EFT fráze, já budu ťukat na sebe, Vy to uvidíte a budete ťukat stejně jako já.

  Lze ON-LINE řešit jakékoli téma?

  On-line je vhodná při práci s běžnými tématy, jako jsou např. fobie a různé strachy, zlozvyky, alergie, zvyšování výkonnosti, prokrastinace apod. Pro překonávání problémů, spojených se složitějšími tématy, jako jsou např. úzkosti, deprese, traumata a PTSD, závislosti atd., je vhodnější osobní konzultace, popř. kombinovaná s on-line konzultací.

  Jak dlouho online konzultace trvá?

  On-line konzultace přes Skype apod.  trvá 60 minut nebo 90 minut.

  Jak dlouho trvá konzultace po TELEFONU a na jakém čísle bude probíhat?

  Konzultace po TELEFONU trvá do 30 minut celkového času. Na tel. 605 519 943 napište SMS a já Vám zavolám zpět, jakmile budu mít čas.

  Jaké jsou ceny konzultací a jak probíhá platba?

  On-line konzultace stojí 750 Kč nebo 950 Kč, cena konzultace přes telefon činí 450 Kč. Platba probíhá předem na účet 222 034 193/0600 MONETA Money Bank.

  UPOZORNĚNÍ: používané metody patří mezi alternativní techniky a nenahrazují konvenční lékařskou, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči!

Nahoru