Metoda EFT velmi efektivně pracuje i s nadváhou. Za tím, že si nedokážeme udržet stálou ideální hmotnost, ve valné většině případů stojí stres, negativní emoce a různé obavy či strachy. Obecně se říká, že se tyto aspekty podílí na hmotnosti běžného moderního člověka naší doby až 10ti procenty jeho celkové váhy.

Je-li psychika permanentně ve stresu, tj. ve stavu připravenosti na boj nebo útěk, vysílá pak tělu příkazy, podle kterých se většina energie získané potravou ukládá, aby z ní tělo mohlo efektivně čerpat právě při tomto "boji" nebo "útěku". Tělo je potom neustále v pohotovosti a dál ukládá energii v podobě tukových zásob. Boj či útok však nepřichází, energie se spalováním neuvolňuje a my přibíráme. A pokud se již rozhodneme s tím něco dělat, pravděpodobně dietou či zvýšeným pohybem, zpravidla si připravujeme jen další stres. Obecně platí, že pokud se o něco vehementně snažíme a netěší nás to, tak to prostě nefunguje. Dochází k tzv. jo-jo efektu, nebo se váha zarazí v určitém místě a nedaří se hubnout dál. A právě techniky emoční svobody nám pomohou tyto nepříjemnosti nejen překonat a zvládat, ale dokáží z hubnutí udělat zábavu, na kterou se můžeme těšit. A vzhledem k tomu, že metoda EFT umí pracovat se stresy a emocemi obecně, dokáže při práci s minulostí efektivně vydláždit cestu k úspěšnému, klidnému a pohodovému hubnutí bez stresu.

Významnou pomocí v hubnutí bez stresu je možnost NEUTRALIZACE CHUTI a bažení (angl. craving). Ať už po SLADKÝCH nebo SLANÝCH POCHUTINÁCH. A to tak, že chuť zcela vymizí a zpravidla se již samovolně nevrací. Tato technika je též vyučována v rámci tématických kurzů EFT.

Využijte zvýhodněný CENOVÝ BALÍČEK v hodnotě 2.000 Kč (+ 300 Kč v Brně), který obsahuje 3 hodinová sezení. Ušetříte 250 Kč. Možno podpořit hubnutí hypnózou (není v ceně balíčku). Balíček si třeba nutno vyžádat si při objednání, platba hotově při 1. sezení nebo předem na účet. Možno doplnit hypnózou (cena 1.987 Kč).

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti