Upravit stránku

Metoda EFT velmi efektivně pracuje i s nadváhou. Za tím, že si nedokážeme udržet stálou ideální hmotnost, ve valné většině případů stojí stres, negativní emoce a různé obavy či strachy. Obecně se říká, že se tyto aspekty podílí na hmotnosti běžného moderního člověka naší doby až 10ti procenty jeho celkové váhy.

Je-li psychika permanentně ve stresu, tj. ve stavu připravenosti na boj nebo útěk, vysílá pak tělu příkazy, podle kterých se většina energie získané potravou ukládá, aby z ní tělo mohlo efektivně čerpat právě při tomto "boji" nebo "útěku". Tělo je potom neustále v pohotovosti a dál ukládá energii v podobě tukových zásob. Boj či útok však nepřichází, energie se spalováním neuvolňuje a my přibíráme. A pokud se již rozhodneme s tím něco dělat, pravděpodobně dietou či zvýšeným pohybem, zpravidla si připravujeme jen další stres. Obecně platí, že pokud se o něco vehementně snažíme a netěší nás to, tak to prostě nefunguje. Dochází k tzv. jo-jo efektu, nebo se váha zarazí v určitém místě a nedaří se hubnout dál. A právě techniky emoční svobody nám pomohou tyto nepříjemnosti nejen překonat a zvládat, ale dokáží z hubnutí udělat zábavu, na kterou se můžeme těšit. A vzhledem k tomu, že metoda EFT umí pracovat se stresy a emocemi obecně, dokáže při práci s minulostí efektivně vydláždit cestu k úspěšnému, klidnému a pohodovému hubnutí bez stresu.

Významnou pomocí v hubnutí bez stresu je možnost NEUTRALIZACE CHUTI a bažení (angl. craving). Ať už po SLADKÝCH nebo SLANÝCH POCHUTINÁCH. A to tak, že chuť zcela vymizí a zpravidla se již samovolně nevrací. Tato technika je též vyučována v rámci tématických kurzů EFT.

Využijte zvýhodněný CENOVÝ BALÍČEK v hodnotě 2.000 Kč (+ 300 Kč v Brně), který obsahuje 3 hodinová sezení. Ušetříte 250 Kč. Možno podpořit hubnutí hypnózou (není v ceně balíčku). Balíček si třeba nutno vyžádat si při objednání, platba hotově při 1. sezení nebo předem na účet. Možno doplnit hypnózou (cena 1.987 Kč).

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti