Upravit stránku

Konzultaci Vám mohu poskytnout i ON-LINE bez osobního kontaktu a cestování, přes Skype, Messenger, WatsApp, Google Duo, případně po TELEFONU v akutních situacích.

Jak probíhá ON- LINE konzultace přes Skype, Messenger... apod?

On-line konzultace probíhá se zapnutou obrazovkou počítače (případně přes obrazovku mobilu či tabletu), je nutné, abychom se viděli a slyšeli. Ťukat na EFT body budeme společně, tudíž přesně uvidíte, kam si ťukat a jak. Samotné ťukání se spolu naučíme během chvilky. Samozřejmě se dohodneme na tématu a pak budeme pracovat prakticky stejně, jako při osobní konzultaci. Budeme si povídat na Vaše téma, společně tvořit tzv. EFT fráze, já budu ťukat na sebe, Vy to uvidíte a budete ťukat stejně jako já.

Lze ON-LINE řešit jakékoli téma?

On-line je vhodná při práci s běžnými tématy, jako jsou např. fobie a různé strachy, zlozvyky, alergie, zvyšování výkonnosti, prokrastinace apod. Pro překonávání problémů, spojených se složitějšími tématy, jako jsou např. úzkosti, deprese, traumata a PTSD, závislosti atd., je vhodnější osobní konzultace, popř. kombinovaná s on-line konzultací.

Jak dlouho online konzultace trvá?

On-line konzultace přes Skype... apod.  trvá 60 minut nebo 90 minut.

Jak dlouho trvá konzultace po TELEFONU a na jakém čísle bude probíhat?

Konzultace po TELEFONU trvá do 30 minut celkového času. Na tel. 605 519 943 napište SMS a já Vám zavolám zpět, jakmile budu mít čas.

Jaké jsou ceny konzultací a jak probíhá platba?

On-line konzultace stojí 750 Kč nebo 950 Kč, cena konzultace přes telefon činí 450 Kč. Platba probíhá předem na účet 222 034 193/0600 MONETA Money Bank.

UPOZORNĚNÍ: používané metody patří mezi alternativní techniky a nenahrazují konvenční lékařskou, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči!

Nahoru