Chcete vědět, jak bude probíhat naše společné sezení? Zde máte jedinečnou možnost shlédnout video záznam z reálné EFT konzultace na téma strachu z létání. Podobně budeme společně pracovat i s Vaším problémem. Čeká Vás:

  • Rychlá úleva – můžete zažít pocit, kdy budete nevěřícně koukat, protože stres, který Vám svíral žaludek, stahoval hrudník nebo Vám rozbušil srdce, bude rázem tentam... Žaludek povolí, hruď se uvolní, srdce zklidní a Vám se bude konečně krásně dýchat.
  • Jednoduchost - prostě se pohodlně posadíte do křesla, budete myslet na to, co Vás trápí a já pomocí akupresury budu jednoduše uvolňovat Váš strach, lítost, zoufalství i vztek. Bolest bude odcházet. Dostaví se velká úleva. A až skončíme, budete mít pocit lehkosti, že snad můžete i létat.
  • Porozumění – pochopení problému a "AHA" momenty budou přicházet jeden za druhým. Sundáte si „růžové“ brýle a situaci uvidíte takovou, jaká skutečně je. Budete ji pak moci adekvátně posoudit a podle toho se správně rozhodnout.

Běžné sezení trvá 1 až 1,5 hodiny. Kolik sezení celkem bude třeba k Vaší výrazné úlevě nebo úplnému vyřešení problému lze lépe odhadnout po prvním sezení. Obvykle je vhodné absolvovat alespoň dvě sezení. Případně si nechte vypracovat ZDARMA analýzu řešení Vašeho problému. Vliv na úspěch bude mít i Vaše osobní domácí práce. Návod pro laické EFT obdržíte zdarma při úvodní nebo následné konzultaci.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti