Upravit stránku

Energetická regrese © David Bulva

Vlastní autorská technika, spojující vybrané prvky a postupy z

  • Hlubinné abreaktivní psychoterapie dle A. Dragomireckého
  • Energetické psychologie 
  • Hypnózy 

Výhody Energetické regrese oproti jiným typům regresních terapií:

  1. Rychlost - zpracování příčinné události (primárního engramu) je násobně kratší, než u běžného typu regresí
  2. Přívětivost - není nutné v silném emočním i fyzickém vypětí zdlouhavě opakovaně znovuprožívat minulé traumatické události
  3. Účinnost  - emoční uvolnění (abreakce) probíhá současně ve třech rovinách
  • fyzické tělo 
  • podvědomí 
  • vědomí 

Jaký typ hypnózy se používá a k čemu slouží?

Jedná se o tzv. lehký trans (známější pojem je také "hladina alfa"), kdy je klient plně při vědomí a vše si ze sezení pamatuje. Pomocí hypnózy se klient po časové ose velmi rychle přiblíží k příčinné (traumatické) události, ať je tato jakkoli časově vzdálená od současnosti.

Lze při ER narazit na nějaký tzv. "minulý život"?

Energetická regrese, tak jako většina ostatních regresních technik, probíhá ve změněném stavu vědomí (hladina alfa, lehký trans...), tj. je "otevřené" hluboké podvědomí, ze kterého se mohou uvolnit informace běžně nepřístupné. Tyto události zpravidla dějově souvisí s řešeným problémem klienta. Zda se však jedná o skutečnost nebo jen konstrukt podvědomí, nejsem schopen jakkoli zaručit nebo tvrdit, stejně jako u každé jiné regresní techniky. Důležitý a zásadní je účinek.

Technika Energetické regrese bývá použita v rámci běžné EFT konzultace. Cena za EFT konzultaci, je-li v rámci ní použita i Energetická regrese, se jakkoli nezvyšuje. Platí tedy tento ceník.

Záznamy z některých regresí

UPOZORNĚNÍ: používané metody patří mezi alternativní techniky a nenahrazují konvenční lékařskou, psychologickou nebo psychoterapeutickou péči!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti