Upravit stránku
Vzhledem k tomu, že u vybraných problémů je vhodná systematická a komplexní práce při více konzultacích, nabízím tyto cenově zvýhodněné balíčky. Platba za balíček probíhá hotově při prvním sezení nebo předem na účet. Vyjmenované problémy lze řešit i v rámci samostatných setkání za běžnou cenu.

HUBNUTÍ  BEZ  STRESU

Metoda EFT velmi efektivně pracuje i s nadváhou. Za tím, že si nedokážeme udržet stálou ideální hmotnost, ve valné většině případů stojí stres, negativní emoce a různé obavy či strachy. Obecně se říká, že se tyto aspekty podílí na hmotnosti běžného moderního člověka naší doby až 10ti procenty jeho celkové váhy.

Je-li psychika permanentně ve stresu, tj. ve stavu připravenosti na boj nebo útěk, vysílá pak tělu příkazy, podle kterých se většina energie získané potravou ukládá, aby z ní tělo mohlo efektivně čerpat právě při tomto "boji" nebo "útěku". Tělo je potom neustále v pohotovosti a dál ukládá energii v podobě tukových zásob. Boj či útok však nepřichází, energie se spalováním neuvolňuje a my přibíráme. A pokud se již rozhodneme s tím něco dělat, pravděpodobně dietou či zvýšeným pohybem, zpravidla si připravujeme jen další stres. Obecně platí, že pokud se o něco vehementně snažíme a netěší nás to, tak to prostě nefunguje. Dochází k tzv. jo-jo efektu, nebo se váha zarazí v určitém místě a nedaří se hubnout dál. A právě techniky emoční svobody nám pomohou tyto nepříjemnosti nejen překonat a zvládat, ale dokáží z hubnutí udělat zábavu, na kterou se můžeme těšit. A vzhledem k tomu, že metoda EFT umí pracovat se stresy a emocemi obecně, dokáže při práci s minulostí efektivně vydláždit cestu k úspěšnému, klidnému a pohodovému hubnutí bez stresu.

Pracuje se např. i s nevírou, že klient zhubne, s jeho předchozími zkušenostmi s hubnutím, s jeho motivací, se vztahem ke svému tělu a podobně. Řeší se i přítomnost, kdy se klient zbavuje tzv. cravingu (v překladu "bažení") po dobrotách, na kterých klient tzv. ujíždí (čokoláda, brambůrky, pivo atd.). Identifikovat jsou i pocity, které mohou vést třeba k přejídání, pracuje se vztahem k jídlu obecně. Konzultace se zaměřují také na pocity nedostatku jako takového, neboť právě ten je s nadváhou emočně úzce propojen. Při práci s budoucností se pak např. řeší události, které mohou nastat, až bude klient mít svou ideální váhu, a které by mohly bránit jejímu udržení

ZBAVTE SE NADVÁHY BEZ JO - JO EFEKTU A STRESU

Využijte CENOVÝ BALÍČEK v hodnotě 2.550 Kč, který obsahuje 3 hodinová sezení. Ušetříte 300 Kč. Na vyžádání je též možno podpořit hubnutí hypnózou (není v ceně balíčku).


ODVYKÁNÍ  KOUŘENÍ

Pomocí metody EFT lze efektivně překonávat i zlozvyky a závislosti.

Při konzultacích se řeší, jak eliminovat tzv. "crawing" neboli bažení např. po cigaretě, chuť na cigaretu, hledají se tzv. soupravy (káva + cigaretachvilka klidu pro sebe + cigareta a další). Řeší se i průvodní obavy a strachy, např. "že přiberu, když přestanu kouřit" atd.

Zpracovávají se i tzv. abstinenční příznaky, které se po běžném vysazení cigarety mohou objevovat. Případně se řeší, jaké výhody nám cigareta poskytuje (pocit bezpečí, uklidnění cigaretou, zahánění nudy cigaretou apod.)

ZBAVTE SE CIGARETY BEZ FYZICKÉHO A EMOČNÍHO STRÁDÁNÍ !!!

Využijte CENOVÝ BALÍČEK v hodnotě 2.550 Kč, který obsahuje 3 hodinová sezeníUšetříte 300 Kč. 


ALERGIE

Metoda EFT velmi rychle a účinně pracuje i s ALERGIEMI různého druhu, ať už se jedná o "klasické" alergie na pyly (tzv. senná rýma), prach, zvířecí srst či peří (roztoči), které nám ztěžují dýchání nosem a projevují se otokem sliznic a výtokem z nosu nebo podrážděním očí, nebo o časté alergie potravinové či alergie na různé kosmetické přípravky a mnohé další.

Alergie bývají mentálním problémem, kdy podvědomí z nějakého důvodu naprogramuje své vlastní tělo tak, aby působilo proti sobě samému tím, že imunitní systém vyvolává nepřiměřenou reakci na obecně neškodné podněty (alergeny).

Úleva může nastat již po první konzultaci. Poté následuje časová prodleva, během které klient pozoruje nastalé změny s nimiž se pak při dalším sezení pracuje a "odťukávají" se zbytkové alergické projevy.

ZBAVTE SE ALERGIE  a VYCHUTNEJTE SI LÉTO !!!

Využijte CENOVÝ BALÍČEK v hodnotě 2.350 Kč, který obsahuje 3 hodinová sezeníUšetříte 500 Kč!!!


SOCIÁLNÍ FOBIE

Získejte zpět své sebevědomí

Projevy nízkého sebevědomí trpí často lidé se sociální fobií (též sociální strach či sociální úzkost, resp. sociálně-úzkostná porucha). Sociální fobie je úzkostná porucha, která působí jak tělesné, tak emocionální problémy v různých sociálních situacích, jako je běžný styk s lidmi, telefonování, jedení či psaní na veřejnosti apod. Lidé se sociální fobií si uvědomují iracionalitu této úzkosti, avšak ta jim brání do těchto jinak běžných situací vstupovat a mnohdy se prohlubuje sníženým sebevědomím. To vede postupně ke společenské izolaci a stresu zdroj: Wikipedie).

V přímých, ale i nepřímých interakcích s lidmi, sociální fobik sám sebe vnímá jako střed pozornosti a prožívá obavy a strachy, že bude okolím (lidmi) jakkoli negativně posuzován. Tyto obavy a strachy jsou zpravidla spojeny s tělesnými projevy, jako např. bušení srdce, zvýšená potivost, sucho v ústech, třes, červenání se, nedůvodné nucení na toaletu, koktavost apod. Obranou reakcí fobika je se podobným situacím cíleně vyhýbat, což sociální fobii ještě zvyšuje, vzniká tzv. anticipační strach.

Metoda EFT však nabízí velmi efektivní řešení sociální fobie, při kterém se pracuje s minulými negativními zážitky, se simulacemi situací budoucích, s negativními přesvědčeními o sobě samých apod. Lze pracovat i nepřímo, bez toho, aby fobik opustil svou komfortní zónu (Skype konzultace na dálku). Dochází i k nácviku sociálních dovedností, avšak bez toho, aby byl fobik jakkoli vystavován dalšímu stresu.

Balíček ZDRAVÉ SEBEVĚDOMÍ v ceně 4.950 Kč (ušetříte 750 Kč) obsahuje:

  • 5 hodinových konzultací + 1 hodina konzultace přímo v terénu
  • návod k domácí práci
  • postup při řešení akutního stavu, spojeného s náhlým sociálním strachem

PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVA nejen pro ženy

Jak být připravenějšími a klidnějšími rodiči? 

Očekáváte narození Vašeho dítěte? Přáli byste si být co nejvíce připraveni a smět si tyto okamžiky vychutnat v lásce bez zbytečných stresů a obav? Techniky emoční svobody Vás v tomto podpoří.

  • naučíte se, jak si oba účinně pomoci v čase příprav na porod od stresu i fyzických bolestí
  • získáte jistotu a klid a natrénujete si své emoce a fyzické pocity, jaké Vás mohou potkat přímo během porodu, uklidní se Vaše představy, budete oba celkově připraveni
  • naučíte se, jak pomocí vybraných technik zvládnout poporodní stavy matky, dítěte i otce a jak zvládnout nové společné soužití

Balíček obsahuje 5 konzultací o délce 1 hodiny za 3.950 Kč (ušetříte 800 Kč), z toho:

  • 1h příprava pro otce (jak zvládnout přítomnost u porodu, jak uklidňovat rodičku, jak zachovat klid a chladnou hlavu, jak zvládnout první měsíce s dítětem)
  • 1h společná příprava pro matku i otce (jak se vzájemně umět podpořit, jak se společně těšit, jak zvládat únavu a poporodní rekonvalescenci...) 
  • 3h příprava pro matku (jak se zbavit obav a strachů z průběhu porodu, jak navázat vztah k dítěti, jak zvládnout nový pocit zodpovědnosti, jak zvládnout nepředvídatelné situace...)
Nahoru